Zaczęło się od jednego, małego pomieszczenia.
Minęło już ponad 20 lat odkąd tworzymy miejsce dla miłośników kaletnictwa i pasjonatów szycia. Od samego początku dokładamy wszelkich starań, aby poszerzać ofertę produktów i doskonalić jakość naszych usług.
Dziś z sukcesem służymy naszą wiedzą oraz doświadczeniem na rynku polskim i zagranicznym.

Wszystkim klientom dziękujemy za zaufanie i fantastyczne towarzystwo.
Współpraca z Wami to sama przyjemność.

Pasja i zaangażowanie stały się fundamentem do nieustannego rozwoju. Jako hurtownia tkanin i artykułów kaletniczych staramy się podążać za najnowszymi trendami oraz pragniemy, aby każdy klient, który nas odwiedzi mógł znaleźć to, czego potrzebuje.

W 2016 r. uruchomiliśmy sklep internetowy berotex.net przez co stworzyliśmy dodatkową przestrzeń sprzedaży zarówno dla hurtowników oraz klientów indywidualnych. Dzięki współpracy z Wami poszerzyliśmy naszą ofertę, która aktualnie liczy ponad 13 tys. produktów.

W naszym asortymencie znajdziecie sztuczne skóry idealne do wszelkich wyrobów galanteryjnych: torebek, portmonetek, neseserów, aktówek i biwuarów oraz pasków.

Sztuczne skóry

Proponujemy również szeroki wybór tkanin kaletniczych. Oferujemy m.in. tkaniny poliestrowe wodoodporne takie, jak kodura oraz OXFORD. Polecamy także ozdobne tkaniny poliestrowe o charakterystycznym wzorze typu „plastry” oraz wysoce wytrzymałe i odporne na przetarcia tkaniny o mocnym splocie 1200 D i 1680 D. 

Tkaniny OXFORD

Taśmy rzep to jedne z najpopularniejszych akcesoriów krawieckich. Tworzą wytrzymałe połączenie, które w dowolnym momencie można rozpiąć i na nowo zapiąć. Rzepy wykorzystuje się w produkcji odzieży, obuwia, sprzętu i akcesoriów sportowych czy też  portfeli. Polecamy samoprzylepne, dwustronne taśmy rzep, a także tkaniny rzepowe.

Taśmy rzep

W naszej ofercie nie mogło zabraknąć uniwersalnych nici szwalniczych oraz grubych nici do zadań specjalnych. Polecamy wytrzymałe i mocne nici do szycia skóry oraz wyrobów galanteryjnych. Szukasz nici overlock? U nas też takie znajdziesz!

Nici odzieżowe i do szycia skóry

Oprócz bogatej oferty tkanin kaletniczych i akcesoriów krawieckich w naszym asortymencie możecie znaleźć zarówno metalowe, jak i plastikowe dodatki galanteryjne. Okucia dostępne w różnych powłokach galwanicznych: złoto, nikiel, mosiądz, stare złoto oraz czarny nikiel. 

Metalowe i plastikowe dodatki do toreb, pasków, etui, nerek, plecaków

Cieszymy się, że z nami jesteś.

#twórzzberotex #createwithberotex


By using our website you agree to our use of cookies. You can specify the conditions for storage or access to cookies in your browser.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć
Product successfully added to the product comparison!